O nas


Dental Excellent to profesjonalne gabinety stomatologiczne z doświadczonym zespołem specjalistów z każdej dziedziny stomatologii.

Zespół Dental Excellent, kierowany przez lek. stom. Agnieszkę Mojsym, tworzy starannie dobrana grupa profesjonalistów, których połączyła wspólna pasja do wykonywanego zawodu. Lekarze Dental Excellent nieustannie doskonalą swoje umiejętności, podnoszą swoje kwalifikacje na licznych konferencjach i sympozjach organizowanych nie tylko w Polsce. Dentyści Dental Excellent, przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań dostępnych w stomatologii, każdy zabieg wykonują według szczegółowo ułożonego planu leczenia, zapewniając Pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

W naszych gabinetach leczenie odbywa się w komfortowych warunkach z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego i z zastosowaniem nowatorskich metod sprawdzonych w Polsce jak i na świecie . Oferujemy naszym Pacjentom pełną diagnostykę stomatologiczną w zakresie radiologii cyfrowej oraz w wykrywaniu wczesnych zmian próchnicowych z wykorzystaniem lasera diagnostycznego DiagnoDent pen oraz nowoczesnej kamery diagnostycznej DiagnoCam. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, gdyż prawidłowo stosowana pozwala osiągnąć najdoskonalsze efekty w postaci zdrowego uzębienia i pięknego uśmiechu. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje wszystkie stomatologiczne specjalności, takie jak stomatologia zachowawcza, dziecięca, estetyczna, ortodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka, tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Pacjentów. Dbając o naturalne uzębienie naszych Pacjentów stosujemy leczenie metodami minimalnie inwazyjnymi, m.in. system Sonic, które oszczędzają tkanki zębów.

Gabinety Dental Excellent zapewniają Pacjentom wiele udogodnień. Przystosowane są do przyjmowania osób niepełnosprawnych, wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a w poczekalni można skorzystać z bezprzewodowego internetu. Nasi lekarze mówią biegle w języku angielskim co powoduje, że chętnie odwiedzają nas Pacjenci z zagranicy.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Pacjenta sprawia, że wciąż zdobywamy zaufanie kolejnych Pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci, które u nas objęte są szczególną opieką. Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu zdrowego i pięknego uśmiechu oraz dobrego samopoczucia.

Dofinansowanie Logo
NFZ logo